Jump to content

  •     

Photo

[Albanian/shqip]Ndryshimi I Lokacionit


  • Please log in to reply
No replies to this topic

#1 Endritt Zekka

Endritt Zekka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 128 posts
  • LocationPrishtina

Posted 13 August 2013 - 04:52 PM

Nganjehere,do te jete e nevojshme qe te ndryshoni lokacion, varesisht nga nevoja.
Per te ndryshuar lokacionin duhet ne rast se deshironi te punoni jasht shtetit,beni tregeti ose luftoni ne ndonje rezistence.

Per te ndryshuar lokacionin shkoni tek profili yt pastaj Change Location. ashtu siq shifet ne foto me poshte:

tOdYpZ1.jpg

 

Pastaj ju hapet dritarja si ne foto me poshte, dhe ju zgjedhni shtetin dhe regjionin se ku deshironi te levizni :

 

thUJukZ.jpg

 

Varesisht nga Zona se ku deshironi te levizni ju duhet te paguani cmimin e biletes,cmimi me i vogel eshte 20 ALL ( nese levizni brenda Zones )
ndersa cmimi me i madh eshte 100 ALL ( nese levizni ne Zonen me te larget ).

Ketu i keni te paraqitura Zonat:

 

qNRFHzb.png

 

Marrur nga: http://shqiperia.sit...lokacionit.html


Edited by Endritt Zekka, 13 August 2013 - 04:52 PM.

  • Sabri Hakuli likes this

7178660-2.png

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users