Jump to content

 •     

Photo

[Albanian/shqip]Donacion


 • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1 Endritt Zekka

Endritt Zekka

  Advanced Member

 • Members
 • PipPipPip
 • 128 posts
 • LocationPrishtina

Posted 13 August 2013 - 05:32 PM

Në eRepublik, ju mund të dhuroni produkte,ALL ose Gold,qytetarëve të tjerë.


Para së gjithash, ju duhet të jeni niveli 15 për të dhuruar diqka. Për të mësuar si ti dhuroni dikujt diqka,shifni fotot më poshtë.

 

qJHzNpa.jpg

 

 

Nëse doni ti dhuroni diqka dikujt,shkoni tek profili i atij, klikoni mbi ikonën e vogel, pastaj zgjedhni se qfare deshironi ti dhuroni dhe sasine.Pastaj klikoni Donate.
 

 

 

Nese deshironi te dergoni ALL ose Gold,klikoni tek Money, dhe pastaj procedura eshte e njejte si me lart.

 

9Y0MoWC.jpg

 

PS : Ju mund te dergoni ( dhe te pranoni ) vetem 10 Gold per nje dite.

 

Marrur nga: http://shqiperia.sit...r/donacion.html

 


7178660-2.png


#2 Endritt Zekka

Endritt Zekka

  Advanced Member

 • Members
 • PipPipPip
 • 128 posts
 • LocationPrishtina

Posted 13 August 2013 - 05:33 PM

Dikur moti kushtrimzz kishte 12k cc ne account,tash e ka falimentu djali tu i lyp pare :P


7178660-2.png

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users