Jump to content

  •     

Photo

[Albanian/shqip]Military Rank


  • Please log in to reply
No replies to this topic

#1 Endritt Zekka

Endritt Zekka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 128 posts
  • LocationPrishtina

Posted 13 August 2013 - 06:11 PM

Nese ne kete loje nuk do ekzistonin lufterat, atehere kjo loje do ishte shume e merzitshme.
Eshte shume e rendesishme per ty si lojtar,qe te zhvillohesh sa me shume ne aspektin ushtarak,
qe ne te ardhmen ti ndihmosh shtetit tend apo aleateve te tij.

 

Ti ke 2 aftesi ushtarake: Grada dhe Fuqia ( Strength )

a8mnM5d.png

Si te rritesh Graden dhe Fuqine ( Strength ) ?

Per te rritur Fuqine, ju duhet te trajnoheni cdo dite.

Ndersa per ta rritur Graden ushtarake,ju e rritni kete duke luftuar cdo dite.
Cdo goditje qe beni,do te llogaritet dhe do te rritet Grada ushtarake.

Me poshte,mund ti shifni Gradat ushtarake ne loje,dhe limitet per ti arritur ato :

 

Cdo here qe rriteni ne Grade, ju do shkaktoni 5 % me shume deme neper beteja .

 

I7yp1Sq.jpg

0rX0cN6.jpg

t3cT6bL.jpg

8Dam0U3.jpg

yWKoh8F.jpg

Marrur nga:http://shqiperia.sit...and-skills.html


Edited by Endritt Zekka, 13 August 2013 - 06:12 PM.

7178660-2.png

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users