Jump to content

  •     

Photo

[Pl] [Pa] Zdobywamy Medale! Dobry Pracownik (Hw)

praca hw medale osiągnięcia PA Pomarańczowa Alternatywa Dobry Pracownik Hard Worker

  • This topic is locked This topic is locked
No replies to this topic

#1 Palahniuk

Palahniuk

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 39 posts

Posted 12 August 2013 - 09:38 AM

Hard Worker – Dobry Pracownik – HW
w46.png
Cel:  Przepracowanie 30 dni.

Wystarczy zapracować w którejś ze swoich firm i/lub jako pracownik u innego przedsiębiorcy, by zaliczyć dzień w pracy, a po 30 takich dniach (niekoniecznie pod rząd) zdobywa się medal HW, któremu towarzyszy 5 gold. W każdym miejscu możesz zapracować raz dziennie. Gwoli jasności:
88bg.png
Praca w swoich firmach jako menedżer jest generalnie nieopłacalna lub mało rentowna, mniejsze bądź większe zyski można uzyskać w firmach surowcowych (raw factories) – w przypadku zatrudniania graczy jest jeszcze gorzej. Po szczegóły i aktualną sytuację na rynku odsyłam do strony Erepublik Analyzer , która została wcześniej opisana w poradniku, a dokładnie to tutaj.

Natomiast praca u kogoś jest praktycznie zawsze opłacalna z naszego punktu widzenia. Jeśli nie mamy jeszcze zatrudnienia, klikamy w pole Znajdź pracę albo samodzielnie przenosimy się na rynek pracy: Rynek-->Rynek pracy. Spośród ofert wybieramy tą, która nas interesuje (przeważnie najwyższe płace znajdujące się na samej górze), klikamy na Zatrudnij się – pozostaje tylko zapracować.
kzy.png
v5r7.png
q9dd.png
fjgw.png

Po trzech dniach od momentu zatrudnienia możesz zrezygnować z pracy i znaleźć lepiej płatną. Płace należy regularnie obserwować, ponieważ nie każdy pracodawca podwyższa je dopasowując się do warunków rynkowych. W przypadku spadku płac, taki pracodawca bywa błogosławieństwem ;)

W swoim profilu po najechaniu na symbol medalu HW możesz zobaczyć ile dni przepracowałeś.
o6w.png

 

Cały poradnik dostępny jest pod tym linkiem, natomiast jeśli chcesz dołączyć do Pomarańczowej Alternatywy, zobacz to miejsce ;)


7i5x.png


Also tagged with one or more of these keywords: praca, hw, medale, osiągnięcia, PA, Pomarańczowa Alternatywa, Dobry Pracownik, Hard Worker

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users