Jump to content

  •     

Photo

[Pl] [Pa] Zdobywamy Medale! Najemnik (Merc)

Najemnik Mercenary merc PA medale osiągnięcia Pomarańczowa Alternatywa mercenaries

  • This topic is locked This topic is locked
No replies to this topic

#1 Palahniuk

Palahniuk

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 39 posts

Posted 12 August 2013 - 10:09 AM

Mercenary – Najemnik
Cel: Pokonanie po 25 przeciwników w 50 państwach.
pasekmercenary.png

Przede wszystkim, kilkanaście krajów dasz radę bez problemów zaliczyć nie ruszając się z Polski dzięki umowom, umożliwiającym walkę dla sojuszników bez potrzeby przenoszenia się z ojczyzny. Co więcej, często jest to możliwe poprzez walkę na zbiórkach organizowanych przez MON, co pozwala na obniżenie kosztu zdobycia tego medalu (-->dofinansowanie lub zwrot tanków – zależy od bojówki, w której jesteś).

Jeśli masz dostępną energię możesz wejść na kanał #mercenaries na Rizonie i bić dla innego kraju w zamian za tanki. Po wejściu na kanał wyświetla się temat z informacjami na jakim kanale są rozdawane tanki i dla których dywizji, przykładowo na kanale #ecv dają broń graczom z trzeciej dywizji - wejdź tam, wypełnij formularz lub wklej link z adresem do twojego profilu, numerem dywizji oraz ilością hitów, sposób zgłaszania zależy od organizatorów.
2013012022h3309.png
2013012022h4440.png
Z racji tego, że komunikacja odbywa się za pomocą języka angielskiego ilość hitów/uderzeń, które możesz zadać w danej chwili, oznacza się literami "ff" (ang. food fights) - w ramach przypomnienia: ilość hitów=dostępna energia/10. Często by dostać się na kanały musisz mieć autha na Rizonie, jak go zrobić? Tak.
Zazwyczaj po prośbie o broń, dostaniesz na konto odpowiednią ilość tanków q7 (czasami dopiero po walce), których musisz użyć we wskazanej w temacie bitwie, po odpowiedniej stronie. Jeśli tego nie zrobisz możesz zostać wpisany na czarną listę i nie mieć szans w przyszłości na taką formę walki.

Na tym samym kanale z inicjatywą możesz wyjść ty, tj. zaoferować ile damage (obrażeń) jesteś w stanie zadać, wystarczy, że wpiszesz coś w tym stylu:  Selling dmg D2 500k, co oznacza, że jesteś z drugiej dywizji i wbijesz 500 tysięcy damage'u (przydać może się kalkualtor - InfluenceCalculator. Przy odrobinie szczęścia, znajdziesz chętnego na twoje usługi.

Pomocny jest również skrypt Erepublik Stuff +, który na stronie profilowej oraz na podstronie z aktywnymi bitwami, pokazuje ci, ile zabiłeś przeciwników dla danego kraju:
2013032716h4343.png
2013032717h1543.png
A tak wygląda okno z informacją o zdobyciu medalu Mercenary:
mercstary2.jpg

 

Cały poradnik dostępny jest pod tym linkiem, natomiast jeśli chcesz dołączyć do Pomarańczowej Alternatywy, zobacz to miejsce ;)


  • Gucio likes this

7i5x.png


Also tagged with one or more of these keywords: Najemnik, Mercenary, merc, PA, medale, osiągnięcia, Pomarańczowa Alternatywa, mercenaries

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users