Jump to content

  •     

Photo

Poradnik Od Szybki270- Gospodarka


  • Please log in to reply
No replies to this topic

#1 szybki270

szybki270

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 posts

Posted 02 January 2014 - 06:38 PM

Dzień dobry

Dzisiejsza zmiana jest ważna. Zakończyłem z serią Poradnik od partii Republikanie... teraz zamiast tej nazwy wyjdzie przedostatni poradnik z moich serii. O gospodarce ( najkrótsza część) (3 punkt to możliwa kontynuacja serii jako gazetka od Republikana)

 

punkt 1 -Co to jest gospodarka w erepublik?

Gospodarka w erepublik jest według mnie najnudniejsza jak i jest mało do opowiedzenia jej. Gospodarka w erepublik to są w zasadzie dwa miejsca: moje miejsca i rynek.

punkt 2 -Co się robi? Czym jest?

W gospodarce gdy wejdziemy w moje miejsca mamy: moje firmy, poligon, magazyn, miejsca zaawansowane, Dlaczego poprawiłem słowo moje firmy? Moje słowa wspominać będziecie: moje firmy to jedyna strona w moich miejscach dotycząca gospodarki. W moich firmach pracujemy jako manager. W takich miejscach jak: piekarnia lub fabryka broni możemy też zatrudnić pracowników. Gospodarka jest najnudniejszą jak i najdziwniejszą stroną w mojej serii. Aby pracować trzeba zużyć także jak na jeden strzał 10 energii.

punkt 3 -możliwa kontynuacja serii

Jako, że ten poradnik ma tylko 5 części to już za jedną część poradnik się skończy zacząłem myśleć o następnej serii. Niestety będzie ona o wiele dłuższa. Nazwałem ją gazetka od Republikana lub gazetka od szybkiego270. Wybiorę to co się lepiej przyjmie. 

To tyle o gospodarce i możliwej kontynuacji.

 






0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users