Jump to content

  •     

Photo

[Pl] [Pa] Zdobywamy Medale! Magnat Medialny (Mm)

Magnat Medialny Media Mogul PA medale osiągnięcia MM Pomarańczowa Alternatywa subskrypcje Voters Club

  • This topic is locked This topic is locked
No replies to this topic

#1 Palahniuk

Palahniuk

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 39 posts

Posted 12 August 2013 - 10:12 AM

Media Mogul – Magnat Medialny – MM
pasekmm.png
Cel: Zdobądź 1000 subskrypcji dla swojej gazety.

Przede wszystkim by mieć szanse na medal MM, musisz mieć gazetę, aby ją założyć przejdź do swojego profilu i kliknij Stwórz gazetę:
2013030219h1456.png
Pojawi się ekran, gdzie zdecydujesz o nazwie gazety i jej logu – na koniec pozostaje ci tylko podjąć ostateczną decyzję (założenie gazety kosztuje 2 gold):
2013030219h1712.png
Najtrudniejszą metodą zdobywania tego medalu jest pisanie artykułów i ciężka, systematyczna praca. Tematyka może być dowolna z zastrzeżeniem, że dotyczy jakkolwiek eRepublik, inaczej twoje artykuły będą usuwane. Pomocne może być pisanie w języku angielskim (szersza publiczność).

Inną opcją, gdzie nawet nie musisz wydać ani jednego arta, jest Voters Club – instytucja, której członkowie promują artykuły i subskrybują gazety. Aby złożyć zamówienie przejdź tutaj, zobaczysz cennik (kliknij Show price list), a niżej formularz, po którego wypełnieniu, zlecisz subskrypcje wskazanej gazety:
xcpa.png

Po kliknięciu na Order powinieneś otrzymać informację do kogo przelać odpowiednią kwotę pieniędzy, wkrótce twoje zamówienie powinno znaleźć się w etapie realizacji. W razie problemów jest możliwość bezpośredniego kontaktu - Votersi są dostępni na Rizonie, na kanale #Voters.

Czasami w prasie pojawiają się też propozycje w duchu wzajemnego subskrybowania swych gazet. Na przykład, dopisujesz się do formularza, jednocześnie pomagają innym. Jest to oczywiście dobra opcja jeśli nie chcesz wydawać pieniędzy w VC i przepracowywać się dziennikarską robotą.
mmogul.png

 

Cały poradnik dostępny jest pod tym linkiem, natomiast jeśli chcesz dołączyć do Pomarańczowej Alternatywy, zobacz to miejsce ;)


7i5x.png


Also tagged with one or more of these keywords: Magnat Medialny, Media Mogul, PA, medale, osiągnięcia, MM, Pomarańczowa Alternatywa, subskrypcje, Voters Club

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users