Jump to content

  •     

Photo

[Pl] [Pa] Zdobywamy Medale! Budowniczy Społeczeństwa (Sb)

Budowniczy Społeczeństwa Society Builder SB medale PA osiągnięcia Pomarańczowa Alternatywa znajomi gold

  • This topic is locked This topic is locked
No replies to this topic

#1 Palahniuk

Palahniuk

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 39 posts

Posted 12 August 2013 - 10:14 AM

Society Builder - Budowniczy Społeczeństwa - SB
Cel: Zaprosić 10 znajomych i pomóc im osiągnąć 10 poziom.
paseksb.png

W eRepublik możesz zaprosić inne osoby i jeśli zarejestrują się z twojego linku referencyjnego bądź z twojego zaproszenia, będziesz otrzymywał 10% golda, który oni zarobią. By pomóc ci w ściąganiu ludzi do gry, przygotowane zostały bannery do wstawienia na fora, opisy, strony internetowe - wystarczy skopiować podany kod.

2013012118h0412.png

By zobaczyć ile zyskałeś dzięki konkretnej osobie, lub by zebrać gold (jeśli tego nie zrobisz, przepadnie po 30 dniach) kliknij na Gold i dodatki  - skrajna niebieska, prawa zakładka - następnie Gold bonus:

2013012118h2454.png

Możesz oczywiście zapraszać rzeczywistych znajomych, z którymi spotykasz się twarzą w twarz. Możesz również wykorzystać przygotowane banery i wstawić je do stopki, która wyświetla się pod twoimi postami na forach lub na stronę internetową, bloga, którego tworzysz, lub którego autor się zgodzi wyświadczyć taką przysługę. Jednakże najlepszą opcją jest ściąganie ludzi z innych gier przeglądarkowych, choć zazwyczaj zdobywają coś między 10 a 20 levelem i porzucają grę. Najefektywniejszym sposobem będzie zaoferowanie im pewnych wartościowych przedmiotów w tej innej grze, pod warunkiem, że zdobędą co najmniej 10 lvl. By to robić możesz grać tam "na stałe" lub po prostu zarejestrować się, zdobyć rzeczy na handel i dokonać opisanej wymiany. Przy czym jeśli złożysz taka ofertę na publicznym czacie, to najprawdopodobniej moderatorzy usuną taki wpis, a przy twojej "natarczywości" zbanują cię, ponieważ w większości gier jest to uznawane za promowanie konkurencji i odpowiednio karane. Dlatego, by zminimalizować ryzyko złapania bana, formułuj ofertę tak, by nie była podejrzana, a szczegóły omawiaj już bezpośrednio z zainteresowanymi na prywatnych sesjach lub po prostu pisz od razu do ludzi (gorsza opcja i bardziej pracochłonna).

Teraz uwaga praktyczna. Najlepiej gdyby ten ktoś rejestrował się za pomocą facebooka lub posiadał konto mailowe na międzynarodowych hostingach, ponieważ niektóre domeny z polski, np. o2.pl, są uznawane za nieprawidłowe i uniemożliwiają rejestrację.

Pewną odmianą zapraszania "znajomych" jest tworzenie multikont. W eRepublik posiadanie więcej niż jednego konta jest zabronione, i takie praktyki dosyć szybko kończą się otrzymaniem bana, więc to marny sposób na zarobienie kasy. A tak będzie wyglądał twój profil po zabawie z multi (dwie wersje językowe):
2013012118h3939.png

Gdy zdobędziesz medal SB, twym oczom ukaże się ten oto widok:
sbmedal2222.png

 

Cały poradnik dostępny jest pod tym linkiem, natomiast jeśli chcesz dołączyć do Pomarańczowej Alternatywy, zobacz to miejsce ;)


7i5x.png


Also tagged with one or more of these keywords: Budowniczy Społeczeństwa, Society Builder, SB, medale, PA, osiągnięcia, Pomarańczowa Alternatywa, znajomi, gold

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users