Jump to content

  •     

Photo

[Pl] [Pa] Zdobywamy Medale! Super Żołnierz (Ss)

Super Żołnierz Super soldier SS medale osiągnięcia PA Pomarańczowa Alternatywa trening poligon gold

  • This topic is locked This topic is locked
No replies to this topic

#1 Palahniuk

Palahniuk

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 39 posts

Posted 12 August 2013 - 10:22 AM

Super soldier – Super Żołnierz – SS
Cel:  Zdobyć 250 punktów siły
pasekss.png
SS to banalnie prosty medal do zdobycia -  wystarczy każdego dnia zatrenować w swoich budynkach treningowych. W menu treningu widzimy jakie budynki mamy, koszt treningu w danym miejscu (jest stały, niezależny od poziomu budynku) oraz ilość siły jaką zyskamy.
treningw.png  
Po kliknięciu na „trenuj” zobaczymy okno ze szczegółowymi statystykami. Trening w każdym budynku zabiera nam 10 punktów energii i daje 2 punkty doświadczenia.
trening2.png
 

Poniżej znajduje się tabela pokazująca ile siły dostaniemy w zależności od poziomu budynku (gwiazdki, od Q1 do Q4).
2013041912h0538.png
Pamiętając, że za każde 250 siły dostajemy medal SS, czyli również 5 gold, to łatwo wysunąć wniosek, iż na trenowaniu można zarobić. Tak jest gdy posiadamy poligon, w którym trening jest darmowy, oraz poligon i budynek A (większość konfiguracji Q), bowiem  wziąwszy pod uwagę B i C, będziemy dokładać z własnej kieszeni. To ile zyskamy lub stracimy w zależności od posiadanych budynków i ich poziomów, możemy łatwo wyliczyć w kalkulatorze. Dlatego rekomendowaną kolejnością rozbudowywania budynków treningowych jest maksymalne ulepszenie darmowego poligonu a następnie budynku A (0,19g). Następnie można kupić budynek B lub C, gdzie koszt treningu jest już znacznie wyższy i do jego sfinansowania jest konieczne posiadanie jakieś źródła.

Gwoli jasności, poniżej screeny dotyczącego tego, jak ulepszać i rozbudowywać miejsca treningowe. Wystarczy kliknąć na zieloną strzałkę, a następnie pojawią się nam takie same przy budynkach, po kliknięciu na tą towarzyszącą budynkowi, który chcemy ulepszyć zobaczymy okno z informacjami ile będzie nas kosztowało to w zależności od docelowego Q.
trening5.png
 
2013041911h2320.png
 
Więcej o kosztach rozbudowy znajdziesz tutaj. Jednakże najlepiej upgradować jest w czasie promocji, które przeciętnie są raz na miesiąc, a pozwalają na rozbudowę tańszą o 45%.

 

Cały poradnik dostępny jest pod tym linkiem, natomiast jeśli chcesz dołączyć do Pomarańczowej Alternatywy, zobacz to miejsce ;)


7i5x.png


Also tagged with one or more of these keywords: Super Żołnierz, Super soldier, SS, medale, osiągnięcia, PA, Pomarańczowa Alternatywa, trening, poligon, gold

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users