Jump to content

  •     

Photo

Чи Має Бути Україна Сильною? Так!


  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1 Patria06153

Patria06153

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 posts

Posted 19 May 2014 - 10:05 AM

Друзі, дякую вам усім за те, що створюєте Нову державу, за те, що у ваших грудях б`ється українське серце!

На сьогоднішній день еУкраїна одна з наймогутніших еДержав, і я передчуваю, що вже скоро саме ми будемо диктувати умови всій світовій спільноті! Не можна не відмітити мудру політику нашої влади. Завдяки високому напливу, патріотично налаштованих, новачків, які борються за кожний клаптик української землі, я на 100500% впевнений, що ми зможемо повернути Запоріжжя, Житомирщину, Чернігівщину, Одесу, Крим... Я не можу судити за деякі речі нашу владу, наприклад за договори оренди нашої з вами території, можливо так треба на даному етапі становлення і розвитку еДержавності (буду толерантним до влади), але мені болісно бачити Львів, Поділля, Полісся іншого кольору! Я думаю, що не тільки у мене болить серце...

Тому я вас питаю, чи має бути Україна сильною? - ТАК! Чи має Україна бути незалежною? - ТАК! Чи має Україна бути єдиною? - ТАК

І тільки при правильно скоординованій політиці нашого уряду з роботою Верховної Ради, ми досягнемо успіху, ми збудуємо державу яка зможе на весь світ заявити про себе!

 

Дякую за увагу! Слава Україні!



#2 Zordacz

Zordacz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 451 posts

Posted 19 May 2014 - 11:42 AM

tak






0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users