Jump to content

 •     

Photo

Вибори У Верховну Раду


 • This topic is locked This topic is locked
1 reply to this topic

#1 PatriaUA

PatriaUA

  Newbie

 • Members
 • Pip
 • 2 posts

Posted 23 May 2014 - 05:44 AM

Шановні, день за днем ми стаєм ще більш сильними, ще більш досвдченішими, ще більш амбіційнішими і це тільки наша з вами заслуга.
Я не хочу акцентувати увагу на якихось проблемах чи актуальних питаннях , бо по суті всі проблеми вирішуються, а на питання знаходяться потрібні відповіді. І це ми зробимо разом!!
Я хотів би поділитися своїми враженнями,бо вони А насамперед хотів би поговорити з вами про найцінніше, що у нас є - про Україну! Ні, не ту еУкраїну, а про реальну, яка зараз знаходиться на зламі часів . Ту саму Україну, яку зараз люди ділять на шматки, відрізаючи ласий шматок нашої з вами землі. Ганьба таким людям! Ганьба тим, хто в цей час, забуваючи про любов до Батьківщини, пробиває собі шлях на політичний Олімп, хто в скрутний час забуває, завдяки кому вони знаходяться на політичній арені, хто своєю байдужістю соромить нашу націю!!! Вже незабаром пройдуть вибори президента. Скоро ми почуєм прізвище того, хто очолить нашу державу, хто буде обличчам нашої Україну. Так, так, саме НАШОЇ, народної, волелюбної, мирної і, в одночас, палаючої в боротьбі України. Хто це буде нам з вами невідомо, але я бажаю, щоб ця людина була по-перше патріотом, по-друге гідною і по-третє самовідданою для своєї держави і тих людей, що живуть на її теренах.
Я - оптиміст, я бачу прекрасне майбутнє з мирним небом над головою, з посміхаючимися дітьми, зі щасливим народом, який так довго йшов до своєї мети!
До чого я це веду, ви спитаєте? Я відповім... Я хочу бачити таку саму країну і у віртуальному просторі, єдину і квітучу. Де держава піклується про свій народ, за безпеку та цілісність своїх земель, за підвищеня соціального забезпечення, за організацію підприємст міжнародного масштабу... Це основні засади на яких будується держава з міцною економікою, з регулярною армією...
Але хочу трохи спустити з небес тих людей, які щойно долучились до гри. Ви маєте відокремити себе від реальності і поринути в новий світ, де діють інші правила і можливості. Але запевняю всіх небайдужих. Ми рухаємось вірним шляхом і не за горами ті часи, коли ми будемо писатися новою еУкраїною!! Дякую!!

Слава Україні!

СЛАВА УКРАЇНІ


#2 tommot

tommot

  Advanced Member

 • Members
 • PipPipPip
 • 1557 posts
 • LocationBelgium

Posted 18 October 2014 - 09:46 PM

Please read the rules before you make a post for the first time.

The Forum is English ONLY, with the exception of the "Tutorials in other languages", "Military Units Recruitment" and "Party Recruitment" section.


For more info, look at my wikipage

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users