Jump to content

•     

Photo

Yeni Düzen Partisi! Alt Yapi Calismalari! Yardiminiza Talibim!

Party Turkish New

• Please log in to reply
4 replies to this topic

#1 Nizami Cedid 06

Nizami Cedid 06

Newbie

• Members
  • Pip
  • 3 posts

Posted 21 March 2015 - 03:29 PM

Selamun Aleyküm e-TR toplumu,

evet makalenin konusunu baslik zaten anlatiyor. E-TR icin yakin zaman'da yeni bir Parti kurulacak!

Bu Partinin adi Yeni Düzen Partisi

Logo3.png

Görüsümüz nedir?

-Görüsümüz reel siyasete dayanarak Sag görüstür. Ama bu sol görüslü oyunculari almayacagimiz anlama gelmez. Bu bir Oyun dur, gereginden fazla gercegi oyuna katmamak görüsümüzce iyidir. Amacimiz daha cok oyunun sistemine odaklanmaktir, yani oyunun sistemine göre hareket edip, e-türkiyeyi ileriye tasimaktir.

-Partinin cekirdek kadrosu yeni üyelerden olusuyor. Buna göre bilgimiz'de tecrubemiz'de yeterli degildir.

Bu konu'da bizi rahatsiz eden konulardan biri yeni oyuncularin fazlasiyla pasif kalip, sadece w+t yapip cikmasidir. Partinin asil kurulus nedeni'de budur. Bizim amacimiz yeni üyelere parti'de siyasi sorumluluk verip, onlari oyuna tamamiyla dahil edip, siyasette söz hakki vermek.

Eger ciddi sorulariniz var ise yanitliyacagim.

- Belki fark etmisinizdir, türkcem kusursuz degil. Bu Almanyada yasadigimdan, türkce egitim almadigimdan kaynaklaniyor.

Kalin saglicakla

#2 muratba

muratba

Newbie

• Members
  • Pip
  • 2 posts

Posted 21 March 2015 - 05:28 PM

Kardeşim sana tavsiyem bence yeni bir parti kurma çok masraflı. Diyelim ki partini kurdun. Kurduktan sonra kimse üye olmuyor.

• Nizami Cedid 06 likes this

#3 Nizami Cedid 06

Nizami Cedid 06

Newbie

• Members
  • Pip
  • 3 posts

Posted 21 March 2015 - 06:10 PM

Muratba Kardesim diger türlü de olmuyor ki. Diger partilerde asiri pasif kaliyorum ve oyun w+t'den ibaret oluyor

#4 muratba

muratba

Newbie

• Members
  • Pip
  • 2 posts

Posted 25 March 2015 - 04:36 PM

Partiyi kurdun mu ?

#5 Nizami Cedid 06

Nizami Cedid 06

Newbie

• Members
  • Pip
  • 3 posts

Posted 25 March 2015 - 06:41 PM

Hayir henüz kurmadim. Ama Parti logosu, ordu logosu hepsi hazir. Sadece partiye kurulmadan önce sadik üyeler bulmam lazim. Ve parti kurma maliyetini kendi basima karsiliyamam. Bir ortak buldum ama yetmez... 

Also tagged with one or more of these keywords: Party, Turkish New

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users