Jump to content

  •     

Photo

Moja Kandidatura Za Kongres Ebih

Congress eBIH

  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1 Harisonnie

Harisonnie

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 posts

Posted 23 January 2017 - 10:15 PM

Dragi gradjani Bosne i Hercegovine, moje ime je Harisonnie i clan sam Nova eBIH stranka. Kao mlada osoba zelim da ucinim ovu zemlju kao i njene gradjane ponosnim na to sto mi imamo i za sto se zelimo boriti a to je naravno bolju, ljepsu i prosperitetniju eBIH. Ovo je prvi put da se kandidiram za kongres i moj moto moje kampanje je : "NE OSUDJUJ KNJIGU PO KORICAMA". 

Zasto ovo ime kampanje ? Pa iz jednog prostog razloga novajlija sam koji se zanima za politiku i mislim da bih mogao biti odlican i svjez kandidat za sve gradjane eBIH. 

Generalna Ideja :

Da eBIH ucinimo jacom kako na ekonomskom, finasijskom, infrastrukturnom i politickom polju. Povlacenje svih veza sa zemljama u najvecem razvoju kako bi i nama obezbjedili poboljsanu perspektivu kao i sve da nasim gradjanima bude dobro i da svi budemo zadovoljni. 

Ekonomska Ideja :

Da se sto vise pokrene proizvodnja i izvoz dobara iz eBIH jer tim potezima bi budzet nase zemlje bio na visokom nivou kao i na svjetskom. Smanjiti poreze na Rad tako da nam se izvoz poveca i po tim da i radimo. Povecavati rad administracije i svih u ovoj zemlji kako bi se ona razvila. I jos jedna od mojih ideja vezana za ekonomiju je "Free Trade".

Pomaganje siromasnim gradjanima kako bi se oporavili i povecali svoj udio u zemlji i ratovima koje vodimo. 

Medijski smo dovoljno potkovani ali mislim da i to moramo da poboljsamo. 

Molim vas gradjani dajte mi priliku. Necu iznevjeriti vase povjerenje. 



 

 



#2 Guest_Dioist_*

Guest_Dioist_*
  • Guests

Posted 24 February 2017 - 02:11 AM

This isn't the Party Recruitment section, English Only.






0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users